Ekstremalny konkurs

Bardzo mi miło, że wraz z naszą polską marką Manaslu Outdoor mogę Was dziś zaprosić na ekstremalny konkurs. Konkurs odbywa się na moim Instagramie. Poniżej pełen Regulamin. Biorąc udział w konkursie oświadczacie, że znacie warunki Regulaminu i je akceptujecie.

gwiazki
 1. Konkurs trwa od momentu publikacji posta konkursowego na profilu krytyk_kosmetyczny na Instagramie do 17.05.2020 r. do godz. 23:59.
 2. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni na InstaStories na profilu krytyk_kosmetyczny na Instagramie.
 3. Do wygrania są trzy zestawy kosmetyków:
 • I miejsce: zestaw kremów Manaslu City Outdoor SPF 30 ( 40 ml) oraz Manaslu Extreme Outdoor SPF 50 ( 40 ml);
 • II miejsce: krem Manaslu City Outdoor SPF 30 ( 40 ml) oraz 5 saszetek Manaslu Extreme Outdoor SPF 50 ( 5×20 ml);
 • III miejsce: zestaw 5 saszetek Manaslu City Outdoor SPF 30 ( 5×20 ml) i zestaw 5 saszetek Manaslu Extreme Outdoor SPF 50 ( 5×20 ml).
 1. Wygrywają trzy osoby. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród komentarzy pod postem konkursowym na profilu krytyk_kosmetyczny na Instagramie. 
 2. Aby wziąć udział w konkursie trzeba być Obserwatorem profili krytyk_kosmetyczny i manasluoutdoor na Instagramie oraz pod postem konkursowym zostawić komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
 3. Pytanie konkursowe brzmi: Jakie jest najbardziej ekstremalne doświadczenie w Twoim życiu? Może to samotna wyprawa w Himalaje, ale może to coś na pozór zupełnie zwyczajnego? Coś, co dla innych wydaje się zwyczajne, ale dla Ciebie było jednak wyzwaniem, które wymagało przekroczenia jakiś granic? 
 4. Komentarz z odpowiedzią na pytanie należy zamieścić pod postem konkursowym na Instagramie krytyk_kosmetyczny. 
 5. Uczestnik musi mieć profil na Instagramie, by móc wziąć udział w konkursie. W dniu ogłoszenia wyników profil Uczestnika musi być publiczny.
 6. Zwycięzcy będą poproszeni o podanie danych osobowych niezbędnych do przekazania nagrody i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez firmę Manaslu Outdoor SP. z.o.o w powyższym celu.
 7. Zwycięzcy mają 24h po ogłoszeniu wyników konkursu na przekazanie danych niezbędnych do wysłania nagrody. Jeżeli w podanym terminie Zwycięzca nie przekaże niezbędnych danych, zostanie wykluczony z konkursu, a w jego miejsce zostanie wybrany inny Uczestnik.
 8. Dane niezbędne do wysłania nagrody należy przekazać firmie Manaslu Outdoor SP. z.o.o. Firma Manaslu Outdoor SP. z.o.o jest bezpośrednio odpowiedzialna za wysyłkę nagród.
 9. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski.
 10. Sponsorem nagród jest Manaslu Outdoor SP. z.o.o.
 11. Rozdanie jest organizowane przez krytyk_kosmetyczny oraz manasluoutdoor. Nie jest współorganizowane przez Instagram.
 12. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.

POPULARNE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.