Konkurs urodzinowy

W minioną niedzielę 9 sierpnia stuknęły 3 lata mojemu profilowi na Instagramie oraz pierwszy rok niniejszego bloga. Tę skromną okazję postanowiłam, jak co roku, uczcić małym konkursem. Odbywa się on na moim Ig, a poniżej znajdziecie pełen Regulamin. Biorąc udział w konkursie oświadczacie, że zapoznaliście się z tym Regulaminem i akceptujecie jego warunki. 

gwiazki
 1. Konkurs trwa od momentu publikacji posta konkursowego na profilu krytyk_kosmetyczny na Instagramie do 18.08.2020 r. do godz. 23:59.
 2. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia  konkursu na InstaStories na profilu krytyk_kosmetyczny na Instagramie.
 3. Do wygrania jest pudełko niespodzianka zawierające zestaw kosmetyków i akcesoriów. W skład zestawu  wchodzi sześć pełnowymiarowych produktów oraz dwie próbki.
 4. Zadaniem Uczestników jest odgadnięcie, jakie marki wchodzą w skład nagrody. Wygrywa Uczestnik, który poprawnie odgadnie najwięcej marek. Jeśli będzie takich osób kilka, liczyć się będzie dodatkowa aktywność np. udostępnienie u siebie info o konkursie, zaproszenie znajomych, wcześniejsza aktywność na profilu krytyk_kosmetyczny oraz na blogu krytykkosmetyczny.pl. 
 5. Uczestnicy dysponują następującymi podpowiedziami:

  • próbki to dwie bardzo popularne ostatnio na Ig polskie marki, o jednym z tych produktów pisałam już nawet, całkiem niedawno, bardzo pochlebną recenzje; obie próbki to kremowe produkty do twarzy; 
  • dwa z pełnowymiarowych produktów to świece, obie sojowe z bawełnianymi knotami; 
  • dwa kolejne to akcesoria lesswastowe, jedno kosmetyczne (ale nie ta marka, która Wam może jako pierwsza przyjść do głowy), drugie… bynajmniej niekosmetyczne i ma związek z pandą;
  • ostatnia dwójka pełnowymiarowców to kosmetyki – coś do twarzy, czego ( prawie ) każdy używa oraz coś do makijażu; to, czego ( prawie) każdy używa to kosmetyk, którego osobiście nie miałam, ale miałam jedną inną rzecz tej marki i pisałam jej, niezbyt entuzjastyczną, recenzje w tym roku kalendarzowym; to, czego ( prawie) każdy używa, to najdroższy produkt z całej nagrody; kosmetyk do makijażu to coś w kartonowym opakowaniu dla fanek kresek;
  • marki się nie dublują i każdą z nich mieliście już okazję zobaczyć na moim profilu na Ig w postach lub na InstaStories; łączna wartość nagrody to suma między 250 a 300 zł.

 6. Wygrywa jedna osoba. Zwycięzca zostanie wybrany spośród komentarzy pod postem konkursowym na profilu krytyk_kosmetyczny na Instagramie. 
 7. Aby wziąć udział w konkursie trzeba być Obserwatorem profilu krytyk_kosmetyczny oraz pod postem konkursowym zostawić komentarz, w którym podejmie się próbę odgadnięcia, jakie marki wchodzą w skład nagrody. 
 8. Komentarz konkursowy należy zamieścić pod postem konkursowym na Instagramie krytyk_kosmetyczny. 
 9. Uczestnik musi mieć profil na Instagramie, by móc wziąć udział w konkursie. W dniu ogłoszenia wyników profil Uczestnika musi być publiczny.
 10. Zwycięzca będzie poproszony o podanie danych osobowych niezbędnych do przekazania nagrody i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w powyższym celu.
 11. Zwycięzca ma 24h po ogłoszeniu wyników konkursu na przekazanie danych niezbędnych do wysłania nagrody. Jeżeli w podanym terminie Zwycięzca nie przekaże niezbędnych danych, zostanie wykluczony z konkursu, a w jego miejsce zostanie wybrany inny Uczestnik.
 12. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski za pośrednictwem Paczkomatów Inpost.
 13. Sponsorem nagród jest krytyk_kosmetyczny.
 14. Konkurs jest organizowany przez krytyk_kosmetyczny. Nie jest współorganizowany przez Instagram ani żadną inną markę.
 15. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.

POPULARNE POSTY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You cannot copy content of this page
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.